największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)

[film] V6 w "Hold Up Down"

Share
    Otai
    Admin

Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009

[film] V6 w "Hold Up Down"

Pisanie  Otai on Sro Mar 24, 2010 4:36 pm

Film do ściagnięcia w dziale downloadu, więc myślę, że już spokojnie moę załozyć ten temat. jest to film , który wybrałam, żeby lepiej zapoznać się z sempaiami, bo od strony muzycznej mi nie szło, a jednak zawsze jakaś wiedza jest potrzebna. Jako film 'poznaj v6' uważam za świetny, no, może poza tym, że Okada nie wygląda jak Okada xD, a jego gra przez większość filmu jest.... sztywna i zimna XD? *kto widział ten wie o co mi chodzi*.
    Podsumowując z mojej strony XD.
    ilm bardzo mi się podobał, dawno nie małam takiego ubawu. Trzeba do niego podejść z dystansem i świetnie się bawić - dawka absurdu jest tu rzeczywiście ogromna, ale po prostu... no cóż, brakowało mi takiego filmu i jestem zachwycona, zwłaszcza pierwszą połową. I oczywiście wystarczyło mi 2 razy pod rząd obejrzec film i już rozróżniam wszystkich w V6, co wcześniej mi nie do końca szło XD...ać. Wczesniej, ze względów wizualnych interesował mnie tylko Okada, którego zamaskowali w tym filmie, ale i tak był genialny XD.a jego solowa piosenka o tym, żeby zebrać wszystkie kwiaty i je pokochać mi się podobała. . Morita- jako ksiądz mnie absolutnie rozwalił - jakoś inaczej wyobrażałam sobie jego grę aktorską, no nie wiem... ale akurat wypadł na plus wobec moich wyobrażeń i jestem ciekawa co pokazał w Ningen Shikkaku. W każdym razie to, jak powiedział "Jezu-sama" mnie zmiażdżyło XD. I ogólnie mam wrażenie, że mimo tego, że wszyscy byli w filmie popaprani to jego postać najbardziej. Nagano jako szalony rajdowiec tatuś to też masakra była. I jakoś doszam do wniosku, że wygląda, jakby był zpokrewniony z Goro-chanem XD. Chyba najbardziej denerwował mnie Lider, ale on też miał taką denerwującą rolę.... alie kiedy zastrzelił szefa to glebłam XDDD i jak krzyczał w samochodzie. Ale szczerze powiedziawszy to chyba w sempaiach zazwyczaj nie przepadam za liderami. Innochi, no cóż, rolę miał fspaniałą XD, i jak zwkle był taki poczciwy, że właściwie nie wiem co mam jeszcze o nim napisac. I na koniec Miyake, który jakoś tak spodobał mi się w tym filmie, biedak, który zastanawiał się co on tam w ogóle robi. I własciwie doszłam do wniosku, że jest trochę cukierkowy i póki co fazuje na niego bardzo-bardzo. Co jest dziwne, bo przeciez już z nim jedna dramke widziałam, ale w niej nie zrobił na mnie wrażenia.

No, to tak w skrócie XD

- - - - - - - - - - - - - - - -
    Sukiyanen ♥️♥️
    lovegood
    Debiut

Liczba postów : 870
    Dołączył/a : 18/12/2009

Re: [film] V6 w "Hold Up Down"

Pisanie  lovegood on Pią Kwi 16, 2010 8:34 pm

Krótki komentarz: wtf?!

Dłuższy komentarz: ludzie, ten film jest genialny xDD Konia ze złotymi podkowami temu, kto mi jasno wytłumaczy O CO CHODZIŁO?! (szczególnie druga połowa). W każdym razie Okada Jezus-sama był genialny xDD Miałam jednak nadzieję że scena po której dali napis SABU będzie ostatnią, byłoby większe wtf xD ;p Oczywiście nie mogłam oderwać wzroku od Kena xD Nie wiem, wizualnie mi się podoba, poza tym miał genialną rolę XD A Morita jako ksiądz wymiatał. I w kółko: "Jestem grzesznikiem", "Panie Jezu", "Czym jest życie?" xDD I scena zastrzelenia szefa była mega.

W ogóle ten film był tak absurdalny, że kojarzył mi się z Tarantino albo "Przekrętem" od Guy'a Richiego :D

10/10!

Muszę go zobaczyć jeszcze raz!
    Avalia
    Gwiazda

Liczba postów : 1610
    Dołączył/a : 16/12/2009

Pisanie  Avalia on Pią Kwi 16, 2010 9:12 pm

lovegood napisał:Krótki komentarz: wtf?!
    Ja to chwilowo pozostawię jako mój dłuższy komentarz XD
    Dzięki za wspólne oglądanie....film był boski i zrył mi mózg do reszty XD i Go-chan był wspaniały, ale najbardziej podobało mi się szaleństwo Nagano jestem lolipopem

- - - - - - - - - - - - - - - -
    Brzooska
    Debiut

Liczba postów : 614
    Dołączył/a : 07/01/2010

Pisanie  Brzooska on Pią Lis 12, 2010 11:08 pm

Film po prostu boski xD
    Zrył mi mózg kilkakrotnie... za każdym razem okropnie się uśmiałam xD
    Jedno, wielkie WTF XD
    Morita.... boska rola :D
    Na dodatek świetnie zagrana :D Chciałabym z nim obejrzeć jakąś dramę.... Ken był kochany blink
    "To Jezus był Azjatą?" ... tak, to moje podsumowanie tego filmu XD

Sponsored content

Pisanie  Sponsored content

Obecny czas to Czw Lis 23, 2017 4:39 am