największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)

[dyskusja] Ulubiony członek duetu

Share

Poll

Ulubiony brat? ;)

[ 3 ]
    75% [75%] 
    [ 1 ]
    25% [25%] 

Wszystkich Głosów: 4
    Avalia
    Gwiazda

Liczba postów : 1610
    Dołączył/a : 16/12/2009

[dyskusja] Ulubiony członek duetu

Pisanie  Avalia on Nie Lut 14, 2010 9:26 pm

Co prawda nie interesuję się zbytnio nimi ani nic takiego, nie mniej jakoś mi się tam zawsze przewijają więc minimalne zdanie o nich mam.

Jak tak myślę to za żadnym szczególnie nie przepadam ale koniec końców z braci wybieram Koichiego i nie tylko dla tego, że lepiej wygląda tylko dla tego, że nie posądzam go o chorobę psychiczną.
    Co do Tsuyoshiego to go nawet lubię jak jest normalny (niestety w 98,9% przejawia się brakiem normalności), więc kończę u niego na tych kilku fotkach gdzie całkiem fajnie wyglądał i kiedy nie sprawia wrażenia co najmniej wczorajszego...nie wspominając o etapach jakby dopiero co brał ech...

A jak tam u was poogląda na temat Kinków?

- - - - - - - - - - - - - - - -
    Otai
    Admin

Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009

Re: [dyskusja] Ulubiony członek duetu

Pisanie  Otai on Nie Lut 14, 2010 9:39 pm

A ja miałam fazę ostatnio, ze założę temat "Jak myślicie kto kogo chcę wygryć z zespołu - Tacka Tsubasę czy Tsubasa Tackę?"

Jeśli chodzi o mnie to albo zbiorowo tę dwójkę lubię, albo nie. Jakoś ogólnie ani za ich urodą, ani za ich muzyką nie przepadam, ale mają swoje lepsze chwile jak "Kagen no Tsuki" Koichiego, albo role typu "Summer Snow" u Tsuyo. Są najdziwniejszymi ludźmi z Osaki jakich znam, tak właściwie. Czasem lubię sobie pooglądać ich programy. Tak właściwie to chyba są mi najbardziej obojętni z całego JE. XD

Sukiyanen ♥️♥️
    Tsunami
    Debiut

Liczba postów : 547

Pisanie  Tsunami on Nie Lut 14, 2010 10:43 pm

Kinków bardzo lubię za ich dziwactwo i za bycie duetem (<3), ale mając wybór, decyduję się na Tsuyoshiego. Głównie dlatego, że uważam go za dziwniejszego z dwójki no i myślę, że jest zdolniejszy wokalnie. Lubię styl, w jakim potrafi pokazać, że ktoś go nie interesuje albo denerwuje blink No i ma, hmm, interesujący styl ubierania się.
    Koichi jest dobry do żartów o łysieniu XD

Avalia
    Gwiazda

Liczba postów : 1610

Pisanie  Avalia on Nie Lut 14, 2010 10:57 pm

Tsu-chan napisał:i myślę, że jest zdolniejszy wokalnie
    Tu się nawet mogę podpisać bo zwykle wolę jak śpiewa Tsuyoshi a nie książę, nie mniej jest zbyt dziwny jak dla mnie (i tekst, że przeciwieństwa się przyciągają jest tu daleki od prawdy, o!)

fuumek
    Junior

Liczba postów : 375
    Dołączył/a : 15/12/2009

Pisanie  fuumek on Nie Lut 14, 2010 11:35 pm

A ja nie oddam glosu, bo obu uwielbiam. Obaj maja swietne glosy, Koichi do tego swietnie tanczy. Tsuyo moze i jest dziwakiem, ale to tylko dodaje mu uroku. Ich piosenki to klasyka, moge miec cala dyskografie na playliscie i prawie wszystko mi sie podoba.

Nie mozna tez zapominac, ze Koichi tworzy cudowna pare z Nagase. XD <3
    Sessho
    Debiut

Liczba postów : 644

Pisanie  Sessho on Pon Lut 15, 2010 6:01 pm

Jeśli chodzi o muzykę KinKi, to nie znam za wiele ich piosenek (kilka na krzyż), ale zdecydowanie bardziej podoba mi się głos Tsuyoshiego - ma bardzo ciekawą barwę. I też generalnie jakoś Tsuyo bardziej do mnie przemawia - może dlatego że jest takim dziwakiem?

Ale lubię w sumie ich obu Yoko smajl

Sponsored content

Pisanie  Sponsored content

Obecny czas to Czw Lis 23, 2017 4:27 am