największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)

[plotka] Rozpad V6?

Share
    Sessho
    Debiut

Liczba postów : 644
    Dołączył/a : 16/12/2009

[plotka] Rozpad V6?

Pisanie  Sessho on Pią Lut 12, 2010 7:52 pm

http://community.livejournal.com/aramatheydidnt/575274.html

Czyli podobno wieść gminna niesie, że Okada, Inocchi i Go chcą zakończenia grupy.
    Mam szczerą nadzieję, że to nieprawda i trudno mi uwierzyć, że chłopacy (zwłaszcza Inocchi) mogliby tego chcieć - zwłaszcza że teraz w końcu 15-sta rocznica. Do tego artykuł przesadza (V6 byli bardziej aktywni niż tacy np. T&T) i w sumie nie widzę żadnych powodów, dla których chłopaki mieliby teraz chcieć zrezygnować - w końcu sami przyznali, że dopiero niedawno tak naprawdę się do siebie zbliżyli i mimo że nie sprzedają się tak dobrze, jak Arashi czy inne młodsze zespoły, to jednak mają swoich wiernych fanów nie tylko w Japonii.
    Z drugiej strony my, fanki, znamy tylko jedną stronę tego wszystkiego, a może chłopacy mają inne priorytety w życiu, a należenie do Jimusho im w nich przeszkadza.

W każdym razie lekko się podłamałam, jak o tym przeczytałam i generalnie nie chcę w to wierzyć i uwierzę dopiero, jak zobaczę. Zwłaszcza że podobno ploty o rozpadzie SMAP przewiajają się już od lat kilku.
    Otai
    Admin

Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009

Re: [plotka] Rozpad V6?

Pisanie  Otai on Pią Lut 12, 2010 8:06 pm

Rozpad SMAP jest bardziej absurdalny, jak dla mnie.

Jeśli chodzi o v6, to i tka w tej plotce pisze, ze jeśli mieliby sie rozpadac, to dopiero w przyszłym roku, więc mają sporo czasu, żeby sie poważnie zastanowić.

Z drugiej strony my, fanki, znamy tylko jedną stronę tego wszystkiego, a może chłopacy mają inne priorytety w życiu, a należenie do Jimusho im w nich przeszkadza.

Tak szczerze powiedziawszy,to uważam, ze w przypadku Okady to możliwe nawet. Jak wieść gminna niesie, mimo swojego wieku Okada i tak miał problemy z agencją jeśli chodzi o swój związek z Aoi Yuu i koniec końców związek się skończył ;P. Musi być to męczące, fakt XD...

- - - - - - - - - - - - - - - -
    Sukiyanen ♥️♥️
    Tsunami
    Debiut

Liczba postów : 547

Pisanie  Tsunami on Pią Lut 12, 2010 8:13 pm

Nie uwierzę, póki nie będzie mi dane zobaczyć tego na oczy. A mam szczerą nadzieję, że nie będzie. Nie jestem może ich fanką, bo nie znam ich za dobrze, ale zawsze wyglądali mi na fajny zespół i tak jak napisała Sess, mają swoje fanki, którym na pewno byłoby przykro, gdyby do tego doszło. Dlatego mam nadzieję, że to wszystko pozostanie tylko na etapie plotek i że panowie pozostaną zespołem.
    Avalia
    Gwiazda

Liczba postów : 1610

Pisanie  Avalia on Pią Lut 12, 2010 8:19 pm

Dla tego się cieszę, że nie znam angielskiego, nie mogę czytać plotek na lj i ogółem bez takich plotek życie jest piękniejsze.
    Sessho napisał:i trudno mi uwierzyć, że chłopacy (zwłaszcza Inocchi) mogliby tego chcieć
    Podpisuję się pod tym, Okada jest dla mnie dziwny więc nie wnikam w jego decyzję ale pozostała dwójka czarna kuleczka . . . dame
    Ja się dopiero z chłopakami (hahaha...starymi facetami) zapoznałam a oni chcą mi ich odebrać? Ja też nie uwierzę póki nie zobaczę, o!

Sessho
    Debiut

Pisanie  Sessho on Pią Lut 12, 2010 8:35 pm

Avalia napisał:
    Sessho napisał:i trudno mi uwierzyć, że chłopacy (zwłaszcza Inocchi) mogliby tego chcieć
    Podpisuję się pod tym, Okada jest dla mnie dziwny więc nie wnikam w jego decyzję ale pozostała dwójka czarna kuleczka . . . dame
    Ja się dopiero z chłopakami (hahaha...starymi facetami) zapoznałam a oni chcą mi ich odebrać? Ja też nie uwierzę póki nie zobaczę, o!

No właśnie Okada to dziwny (choć cudowny) facet i, jak wspomniała Otai, akurat on mógłby mieć powody do takich rozmyślań (jeśli prawdą są podane w necie powody jego rozstania z Aoi), ale Inocchi? I Go w sumie też. I jednak to zapewne w wielkim stopniu dzięki V6 Okada przezwyciężył swoją (dosłownie) chorobliwą nieśmiałość i jest teraz tym, kim jest.

I u mnie też wchodzi czynnik egoistyczny, bo też dopiero niedawno zainteresowałam się nimi trochę bardziej i teraz, gdy poznałam, jak kochani i generalnie super są V6, nie chcę, żeby rozpadli się w takim niefortunnym momencie XD

Do tego jednak oni Go Hiromi nie są i mogliby mieć kłopoty ze znalezieniem potem pracy w tym biznesie (i tu znów - może poza Okadą).

Rozpad SMAP jest bardziej absurdalny, jak dla mnie.

Wiem, bo w końcu jednak V6 do SMAP daleko. Z drugiej strony V6 ma krótszy staż, swoich wiernych fanów i dobrze się im powodzi, więc nie widzę powodu, dla którego oni jako młodszy zespół mieliby się rozpaść jako pierwsi.

Avalia
    Gwiazda

Pisanie  Avalia on Pią Lut 12, 2010 8:46 pm

Sessho napisał:I u mnie też wchodzi czynnik egoistyczny
    Jak pisałam swoja wiadomość też chciałam użyć słowa egoizm ale się powstrzymałam ^^''
    Ja na prawdę takiej opcji nie widzę tym bardziej, że mój brat też trochę ich słucha i awww...ile z nim można gadać na temat KT, i fryzur Yamapiego? czarna kuleczka

Jenny-rose
    Admin

Liczba postów : 802
    Dołączył/a : 06/12/2009

Pisanie  Jenny-rose on Pią Lut 12, 2010 8:59 pm

Taa... świat ginie - V6 się rozpada. włącz terminal...!

Jakoś ciężko w to uwierzyć, ale biorąc pod uwagę wymogi agencji dotyczące związków itp... No, chyba każdy by się w pewnym momencie lekko.. wnerwił.

Co do rozpadu SMAPów, o matko ile tych plot było XD ale jak widać nie zaszkodził im nawet wielki kryzys p.t. "Kimura aka Wielki Buntownik się żeni".

Myślę, że jak już jakiś zespół ma zostać rozwiązany to wszyscy członkowie powinni mieć w tym jednak jakieś "ale". Chociaż kto wie jak to w końcu wyjdzie. Decyzje JE są przewidywalne niczym gra w twistera.

Otai
    Admin

Pisanie  Otai on Pią Lut 12, 2010 9:05 pm

Taa... świat ginie - V6 się rozpada. włącz terminal...!

Właśnie mi przypomniałaś, że jedną z 1 rzeczy jaką dzisiaj usłyszałam było "V6 się rozpada". I przypomniałam sobie mój komentarz XD "Znooooooooooooooooooooowu?!" i tak poszłam spać dalej XD...

Sukiyanen ♥️♥️
    riwethiel
    Gokai Blue

Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009

Pisanie  riwethiel on Pią Lut 12, 2010 9:53 pm

Nie uwierze az sie naprawde nie rozpadna XD Nie lubie takich plotek :<

Everyday, Kachuusha~ uchi~ (And then fandoms collide...) / Doki Doki Every Day ♥️
    fuumek
    Junior

Liczba postów : 375
    Dołączył/a : 15/12/2009

Pisanie  fuumek on Wto Lut 16, 2010 9:10 am

A few days ago, some news sources reported a rumor that boy band V6 will be breaking up at the end of this year, but their management agency Johnny's Jimusho has now responded, declaring that there is no truth to the rumor. In addition to the denial, the agency announced news of V6's next studio album and nationwide tour.

On March 31, V6 will release the album "READY?," their first since "Voyager" in 2007. It will include all of their singles since then, plus several new songs. Six of them will be solo tunes, each by a different band member.

As a follow-up to their Asia tour last fall, V6 will start a nationwide tour of Japan on April 3 in Hokkaido. They will play a total of 12 concerts at 6 venues, including a string of four consecutive days at the Yoyogi National Gymnasium.

This year is the 15th anniversary of V6's debut, which may have reinforced the rumor of their breakup. However, their management formally stated that the group's members are unified in their desire to continue their activities.

Czyli plotka okazala sie, oczywiscie, nieprawdziwa, co mnie bardzo cieszy (chociaz i tak od poczatku raczej w to nie wierzylam). :D Super, ze wydaja nowy album, nie moge sie doczekac. <3
    Avalia
    Gwiazda

Pisanie  Avalia on Wto Lut 16, 2010 2:25 pm

W sumie to jestem trochę w szoku widząc te tłumy tutaj, taki pozytywne zaskoczenie piruecik
    A co do informacji to nyaaa nyaaa nyaaa mój dzień stał się piękniejszy.

Tsunami
    Debiut

Liczba postów : 547

Pisanie  Tsunami on Wto Lut 16, 2010 5:39 pm

Tę próbę zwrócenia uwagi na V6 możemy uznać za jak najbardziej udaną. Może lepszy efekt uzyskaliby, gdyby... No nie wiem, podali informację o rzekomej próbie samobójczej Okady. Śmierć to świetny chwyt marketingowy.
    Swoją drogą, gratulacje z okazji nowego albumu. 
    Otai
    Admin

Pisanie  Otai on Wto Lut 16, 2010 5:47 pm

Ja pomyślałam coś w stylu "Przynajmniej nie wykorzystują chorób przenoszonych drogą płciową, którymi zarazili się od gajinek" ...

Sukiyanen ♥️♥️
    Sessho
    Debiut

Pisanie  Sessho on Wto Lut 16, 2010 8:12 pm

No i super :D Mogę teraz naprawdę spokojnie odetchnąć~ I fajnie, że coś się będzie u nich działo.

Sponsored content

Pisanie  Sponsored content

Obecny czas to Czw Lis 23, 2017 4:26 am