największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)

[drama] Kimura w "Tsuki no Koibito"

Share
    Otai
    Admin

Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009

Re: [drama] Kimura w "Tsuki no Koibito"

Pisanie  Otai on Nie Maj 02, 2010 8:09 pm

kolejna CMka, jakoś mi się po niej zachciało tej dramy:

- - - - - - - - - - - - - - - -
    Sukiyanen ♥️♥️
    Otai
    Admin

Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009

Re: [drama] Kimura w "Tsuki no Koibito"

Pisanie  Otai on Pon Maj 10, 2010 3:54 pm

W co drugiej koreańskiej dramie za którą się zabieram jast motyw, że główny bohater jest wz wysokiej klasy, a główna bohaterrka jest biedna i jeszcze prześladowana przez rekiny pozyczkowe. A on ją w jakiś sposób przygarnia i pomaga. Innymi słowy, od tej dramy mi chwili obecniej pachnie taką Koreą typową, może trochę Bollywoodem. XD? Nie wiem, jakoś mam wrażenie, że skoro koreańskie telenowele dramy robią się w Japonii popularne to mamy tak troszkę pod publikę/obecne gusta dramę zrobioną. Może po prostu za dużo koreańskich dram muszę ogladać... Ale jak dla Japonii to nawet nie jest taie typowe. Kimura nie jest tu miłą postacią, może znów się trochę do Bollywoodów odniosę, ale jest tam niczym jakaś klasyczna rola Szaruka-bogacza, który jeździ sobie limuzynką, i jest niedobry, dlatego ludzie w Szanghaju protestują, a Abe Tsuyoshi zostaje transwestytą. *czy jakoś tak*. Matsuda Shota jako prawa ręka Kimury jest kul i wogóle, Kitagawa pojawiła się tylko na chwilę, żeby pokazać jaka to ona jest wspaniała XD. Ogólnie jakos tak mogliby w pewnym momencie zacząć tańczyć * a własciwie shota już tańczył, bo w przerwie puścili maczową reklamę XD*, to bym się nie zdziwiła. To część rozrywkowa była C: Żeby napisać co tak naprawdę myślę o dramię, będe musiała poczekać - ogólnie rzecz biorąc na razie nie mam ani pozytywnych, ani negatywnych odczuć, jak zwykle, kiedy oglądam coś przez keyhola - kiedy wszystko się tnie i co 5 minut są reklamy, to ja po prostu łapię nerwa XD.
    Pewnie druga połowa odcinka pokaże więcej, ale ja niestety na zajęcia się zbieram..

- - - - - - - - - - - - - - - -
    Sukiyanen ♥️♥️

Obecny czas to Nie Lut 18, 2018 6:17 am