największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)

[dyskusja] SMAPxSMAP 20100104 SP

Share
    Jenny-rose
    Admin

Liczba postów : 802
    Dołączył/a : 06/12/2009

[dyskusja] SMAPxSMAP 20100104 SP

Pisanie  Jenny-rose on Wto Sty 05, 2010 7:32 pm

Ireguchi deguchi katori desu ! Nobuta Power
    Ponieważ to był epicki odcinek XD.
    Konkurencje były wspaniałe. Chyba najgłupsze było wstrzymywanie oddechu pod wodą xD Kusanagi wyglądał strasznie z tej perspektywy O_O. Albo poprostu straszniej niż zwykle.
    Domino było niesamowite uooo My tylko siedziałyśmy z Riw trwając w jednym wielkim "woooo..." . Fragment z łyżwiarką był boski!
    No i oczywiście ten special miał swoje cudowne momenty. Moje ulubione to podwójne wejście kat-tunów xD, kimura robiący głupie miny, tekturowy katori, afro jina XD *zgon* i fałsz na rescue xD.

Podsumowując, doszłyśmy z Pinkku do wniosku, że smapxsmap się kończy bo JE dostało za duży rachunek za wodę XDDDD (i domino).
    riwethiel
    Gokai Blue

Liczba postów : 2528
    Dołączył/a : 06/12/2009

Re: [dyskusja] SMAPxSMAP 20100104 SP

Pisanie  riwethiel on Wto Sty 05, 2010 8:42 pm

Do tej pory boli mnie po tym szczeka XD Przez caly ten odcinek mialam glupkowaty usmiech na twarzy i bola mnie teraz miesnie, lol.
    Mam nadzieje, ze szybko pojawi sie HQ ;]

Wejscie K-T bylo boskie, zarowno pierwsze jak i drugie XD
    Szkoda, ze w tym basenie do ktorego wpadali nie bylo kostek lodu ;P

Domina nie zapomne do konca zycia... to bylo... po prostu... no... *speechless* XD

- - - - - - - - - - - - - - - -

Everyday, Kachuusha~ uchi~ (And then fandoms collide...) / Doki Doki Every Day ♥️
    Otai
    Admin

Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009

Pisanie  Otai on Wto Sty 05, 2010 8:51 pm

Myślałam, żebędzie ogólny o SMAPxSMAP :P

- Taguchi zadzwonił do Yoko po programie, wiecie XD?! rabu-rabu rabu-rabu rabu-rabu rabu-rabu rabu-rabu rabu-rabu rabu-rabu rabu-rabu rabu-rabu Yoko pisał o tym na swoim blogu XD
    -wszystkim oprócz Jina pasują te peruki. Koki mógłby w niej zostać na stałe XD Taguchi też lepiej niż w tych włosach co ma teraz.
    - Jin przyszedł w takich idealnych podkręcanych włosach jak to gotic lolitki mają w modzie(i kapeluszu), ze nie mogłam przestać się śmiać XD. A potem kazali mu afro założyć. Jaki to musiał byc ból XDD
    - Kame w dobrym humorze to Kame, którego da się oglądać Yoko smajl
    - mecz mnie totalnie zblazował XD To chyba nie jest coś co powinno się oglądać samemu :P Najlepiej pamietam z niego jaką Jin zrobił mine, kiedy SMAPy zdobyli punkty ;p
    - balonowa panika XDD Taguchi XD! A Katori przy tym z takim stoickim spokojem :P
    O reszcie sie nie wypowiem, bo byłam juz zbyt wykończona tym ile mi się to wszystko ładowało i miałam zawiasa jak oglądałam XD

- - - - - - - - - - - - - - - -
    Sukiyanen ♥️♥️
    Arasz
    Junior

Liczba postów : 286
    Dołączył/a : 16/12/2009

Pisanie  Arasz on Nie Sty 10, 2010 5:04 pm

To jeszcze ja coś dopiszę, skoro udało mi się zobaczyć ten wspaniały odcinek. Po każdej konkurencji myślałam, że gorzej już być nie może, ale za każdym razem byłam zaskakiwana nowym poziomem idiotyzmu XD najgłupsze było chyba wstrzymywanie oddechu pod wodą. Kame, Kimura i Tsuyoshi wyglądali jakby się utopili, to było straszne. A Jin to w ogóle wyglądał, jakby miał zaraz zginąć. Chociaż teraz jak o tym myślę, to konkurencja z balonem była niemal równie głupia. I biedny Taguchi miał w niej totalnego pecha;) A tak w ogóle to w całym odcinku on był najzabawniejszy, widać było, że strasznie się cieszy, że ich senpaje do programu zaprosili. A na meczu miał straszne ADHD, prawie jak na tej ikonce => Piskufanka

Reszta spostrzeżeń będzie w punktach, bo mi się właściwie rozpisywać nie chce:
    - tekturowy Katori wymiata XD
    - bardzo wrednie dobrali perukę Jinowi ;P
    - wejście Kattunów było zabawne [jedno i drugie:)]
    - cała część z dominem była po prostu porażająca. Ja sobie w ogóle nie wyobrażam układania tego, to musiała być jakaś masakra i tyle. Jak się już te klocki przewracały, to najbardziej podobała mi się część z łyżwiarką i sztuczne ognie, ale właściwie to wszystko było super.
    - a na końcu, jak już Kattuni i Smapy śpiewali razem, to poraził mnie fałsz na Real Face. To bolało X_X

Sponsored content

Pisanie  Sponsored content

Obecny czas to Czw Lis 23, 2017 4:33 am