największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)

[drama] Katori Shingo i Tamamori Yuta (Kisumai) w dramie "Shiawase ni Narou yo"

Share
    Otai
    Admin

Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009

[drama] Katori Shingo i Tamamori Yuta (Kisumai) w dramie "Shiawase ni Narou yo"

Pisanie  Otai on Sob Mar 05, 2011 6:57 pm

Shingomama zagra w kolejnym getsu9 na Fuji TV od kwietnia.
    Katori zagra gościa, który jest doradcą w agencji mtrymonialnej.
    Fuji TV informuje, że będzie to radosna komedia romantyczna, w której Katori zakocha się w jednej z kilentek agencji.
    Na swoje nieszczęście umawia dziewczynę z osobą, która jest przystojnym prawnikiem. Prawnika zagra Fujiki Naohito, a dziewczynę Kuroki Meisa.

Dodatkowo Tamamori Yuta z Kis-My-Ft2 zadebiutuje w tej dramie (aktorsko). Będzie grał młodszego brata Meisy.

Tamamori powiedział "Jestem szczęśliwy, że mogę pracować z sempaiem z agencji. Mam nadzieję, że mi jakoś pomoże."

W obsadzie są jeszcze Ayabe Yuji i Naka Riisa.

- - - - - - - - - - - - - - - -
    Sukiyanen ♥️♥️
    Otai
    Admin

Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009

Re: [drama] Katori Shingo i Tamamori Yuta (Kisumai) w dramie "Shiawase ni Narou yo"

Pisanie  Otai on Wto Kwi 12, 2011 9:56 pm

Fujikiemu najbardziej pojechali fotoszopem XD

- - - - - - - - - - - - - - - -
    Sukiyanen ♥️♥️
    lovegood
    Debiut

Liczba postów : 870
    Dołączył/a : 18/12/2009

Re: [drama] Katori Shingo i Tamamori Yuta (Kisumai) w dramie "Shiawase ni Narou yo"

Pisanie  lovegood on Wto Kwi 12, 2011 10:22 pm

Ja to chyba chcę xD Dopiszę sobie do listy "zobaczyć pierwszy odcinek i stwierdzić czy to będzie fajne".

Wie ktoś czy jakaś grupa subująca (ingriszowa) to będzie na bieżąco tłumaczyć? :3
    Reira
    Tańczący w tle

Liczba postów : 142
    Dołączył/a : 21/03/2010

Pisanie  Reira on Sro Kwi 13, 2011 2:03 pm

To na tym plakacie jest Fujiki Naohito? o.O Jakoś się tak właśnie dziwiłam, że go pominęli :-D

W każdym razie sądząc po zapowiedziach Katori Shingo będzie grał wesołego lecz naiwnego człowieka, który będzie walczył o miłość z przebiegłym prawnikiem i oczywiście jego czysta dusza wygra na koniec.

Nie zabieram się za to, bo SMAP skutecznie odstraszył mnie swoją facjatą w Bara no nai Hanaya z Shotą Matsudą, ale poczekam na relacje świadków zdarzenia (czyli 1 odcinka) i się zastanowię...

Sponsored content

Pisanie  Sponsored content

Obecny czas to Nie Lut 18, 2018 6:16 am