największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)

[drama] Nankyoku Tairiku z Kimurą Takuyą - październik 2011

Share
    Otai
    Admin

Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009

[drama] Nankyoku Tairiku z Kimurą Takuyą - październik 2011

Pisanie  Otai on Czw Sty 20, 2011 9:10 pm

W sumie tylko na twitterze i msnach o tym pisałyśmy, a jakoś teraz sobie uświadomiłam, że tu tematu jeszcze nie ma... fail xD

OPIS FABUŁY:
    Narodowy projekt planujacy odbudowę pewności siebie kraju wysyła na Anktartydę w 1956 roku statek "Soya" wraz z jego załogą. Kuramochi Takeshi, asystent profesora geofizyki na Uniwerstytecie Tokijskim zajmował się opieką nad 19 psami Husky. Przeżywając ciężkie warunki udało się zbudować bazę Showa. Załoga została jednak zmuszona porzucić 15 psów na Anktartydzie. Rok później, kiedy Kuramochi powrócił na Biegun Południowy udało mu się odnaleźć dwa psy - "Tato" i "Jiro", które jakimś cudem przeżyły trudne warunki.

Jest to najdroższa drama TBS produkowana z okazji 60 rocznicy powstania stacji, jednocześnie jest to remake filmu "Nankyoku Monogatari".

OBSADA:
    * Kimura Takuya
    * Sakai Masato
    * Yamamoto Yusuke
    * Terajima Susumu
    * Ogata Naoto
    * Shibata Kyohei
    * Kagawa Teruyuki

Źródło i więcej info: TOKYOHIVE

Ciekawe jak to w sumie wyjdzie, wiecie jak to z tymi pierwszymi opisami z oficjalnej strony jest xD. W sumie nie wygląda jakoś porywająco na pierwszy rzut oka, ale skoro to ma być jakaś megawypaśna, droga drama rocznicowa to możemy jednak założyć, że to będzie coś.

Kimutaku z Juzkiem <3

- - - - - - - - - - - - - - - -
    Sukiyanen ♥️♥️
    Jenny-rose
    Admin

Liczba postów : 802
    Dołączył/a : 06/12/2009

Re: [drama] Nankyoku Tairiku z Kimurą Takuyą - październik 2011

Pisanie  Jenny-rose on Sro Kwi 27, 2011 8:17 pm

no wiec generalnie prace trwają, nic ciekawego się nie dzieje XD ale tym to sie musialam podzielić

kimura lider zaprzegu XD lol wiem ze to pewnie jakis dramat okrótna ja ale rozwalila mnie ta fota.

a to jest poprostu aaawww

keiko19
    Piwniczka Johnny'ego

Liczba postów : 29
    Dołączył/a : 19/12/2009

Pisanie  keiko19 on Czw Kwi 28, 2011 12:38 am

Nowa drama Kimury? Nie mogę się doczekać! Fajna fotka Kimura z psem Yoko smajl uwielbiam husky Yoko smajl jestem pewna ze będzie dobra drama. Opisy jest ciekawe. Trzeba tylko czekać do października??
    exia
    Debiut

Liczba postów : 806
    Dołączył/a : 16/12/2009

Pisanie  exia on Czw Kwi 28, 2011 1:04 am

jak nic po prostu, psy w tym roku królują na ekranach XDD czy to komedia czy trauma, pies się znajdzie zawsze XD

ale poczekamy zobaczymy, toż to drama z kimutaku, chyba nie będzie taka zła XD pomijam wybuchające krzesła XD może tutaj zaprzęg mu nie wybuchnie XD

aiba Baatendaaa desu ka?~ nino
    Otai
    Admin

Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009

Pisanie  Otai on Sob Sie 13, 2011 4:46 pm

Główna bohaterkę (‘Takaoka Miyuki') będzie grać Ayase Haruka (znowu razem z Kimurą XD) i będą mieć wątek romantyczny. Ayase będzie grać młodszą siostrę zmarłej żony Kuramochiego Takeshi (czyli Kimury), która przyłączyła sie do całej wyprawy po śmierci siostry.

Sukiyanen ♥️♥️
    Reira
    Tańczący w tle

Liczba postów : 142
    Dołączył/a : 21/03/2010

Pisanie  Reira on Pon Sie 15, 2011 9:36 pm

Ayase Haruka znów asystentką KimuTaku? Może być ciekawie... chyba będę ogladać, żeby nie kojarzyć Kimury z Tsuki no Koibito i mięsem (ostatnim słowem całej dramy).

W sumie oglądałam film o kucharzu na biegunie Nankyoku Ryorinin, może być podobnie, czyli całkiem nieźle
    Jorian
    Kandydat

Liczba postów : 5
    Dołączył/a : 26/08/2011

Pisanie  Jorian on Sob Paź 29, 2011 6:43 pm

Mam dwa pierwsze odcinki Nankyouku Tairiku - może wreszcie dopadnę trochę czasu w ten długi weekend i zobaczę jak Kimutaku pomyka z psami po śniegu ;-)Choć od samych trailerów robi mi się zimno ;-p
    Reira
    Tańczący w tle

Liczba postów : 142
    Dołączył/a : 21/03/2010

Pisanie  Reira on Sob Gru 03, 2011 10:13 pm

Obejrzałam pierwszy odcinek, trochę długi był i podoba mi się KimuTaku w roli poważnego profesora. Trochę przypomina szefa z Tsuki no Koibito, jest dobrze... gorzej z fabułą dramy - dużo dramatów, problemów i przeciwności losu.

Sponsored content

Pisanie  Sponsored content

Obecny czas to Nie Lut 18, 2018 6:17 am