największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)


  [informacja] Sprzątanie/ Ogłoszenie

  Share
  avatar
  Otai
  Admin

  Liczba postów : 1965
  Dołączył/a : 07/12/2009
  Wiek : 31
  Skąd : z pudełka

  [informacja] Sprzątanie/ Ogłoszenie

  Pisanie  Otai on Sro Sie 11, 2010 5:23 pm

  Dnia jutrzejszego nastąpi małe sprzątanie. Wynika to z faktu, że użytkownicy forum wynoszą z niego jego zawartość. Od wyrywania z kontekstu wypowiedzi i ich przekręcania do wynoszenia z forum mediów.
  Zamiast odpowiadać na posty innych w odpowiednich tematach wolą wynosić je na inne fora i tam na nie odpisywać. Być może trudno się domyślić, że skoro ktoś pisze post tutaj to oczekuje odpowiedzi na naszym forum i nie życzy sobie wynoszenia postów poza forum bez jego (użytkownika) zgody. Konta osób postępujących w ten sposób będą usuwane bez ostrzeżenia.
  Ciężko, żeby powstawała jakaś dyskusja skoro osoby zamiast odpowiadać na pewne zarzuty wolą mówić, że forum jest stronnicze. Być może ciężko się też domyślić ale admini i modzi od czegoś są i działają - jeśli ktoś przekracza punkty regulaminu do użytkowników wędrują odpowiednie PMki.
  Naruszanie od praw autorskich do prywatności użytkowników nie może pozostać bez odpowiedzi, a osoby, które działają w ten sposób i tak nie wypowiadają się na naszym forum,a jedynie je obserwują.
  Nasze forum jest skierowane na szybką informacje, obszerny uporządkowany dział downloadu, także i dyskusję - nie na stalkowanie.
  Jeżeli wam się z pewnego powodu nie podoba na forum możecie
  -zgłosić to do administracji
  - nie wchodzić na forum.
  Być może dyskryminuje to masochistów w tym złożeniu, ale cóż, życie nie jest sprawiedliwe.

  Proszę, żebyście nie wynosili z forum jego zawartości bez pozwolenia autora dla ich dobra oraz z powodu tego, że powinno istnieć coś takiego jak kultura osobista, odpowiednie kroki zostały i zostaną podjęte w razie dalszego zachowywania się w ten sposób.

  Chciałabym też przeprosić użytkowników, którym to zaszkodziło, że tak późno na to zareagowałam.
  Do domu wracam jutro więc wtedy podejmę większe kroki blink *ale nie jakieś duże*


  - - - - - - - - - - - - - - - -
  Sukiyanen ♥️♥️

   Obecny czas to Czw Kwi 26, 2018 5:51 pm