największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)

[musical] Sakamoto Masayuki w musicalu Zorro

Share
    Otai
    Admin

Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009

[musical] Sakamoto Masayuki w musicalu Zorro

Pisanie  Otai on Wto Sie 10, 2010 11:33 pm

Jak donosi sankei sports, Sakamoto Masayuki z V6 w przyszłym roku zagra w musicalu "Zorro". Masayuki wypowiadał sie, ze na zachodzie ta postać w masce uznawana jest za symbol sprawiedliwosci, dlatego sie cieszy i uważa to za punkt zwrotny w jego karierze.

*mam nadzieję, ze nie popsułam tłumaczenia XD*

EDIT by Sessho~

Artykuł donosi jeszcze, że Sakamoto występował w przeróżnych sztukach od 1992, ale to pierwszy raz, kiedy rolę dostał poprzez przesłuchanie. Musical ten został wystawiony po raz pierwszy w Londynie w latach 2008-2009 i wersja japońska zostanie przygotowana przez tę samą ekipę. Przyjechała ona do Japonii w styczniu tego roku i w przesłuchaniach wzięło udział podobno wielu sławnych aktorów, Sakamoto zaś zachwycił reżysera swoim śpiewem~
    Przed Liderem staną takie wyzwania jak szermierka, flamenco i latanie i już zaczął się on przygotowywać fizycznie do roli.

Musical "Zorro" będzie wystawiany w tokijskim Teatrze Nissay od 13-go stycznia do 28-go lutego 2011r.

Źródło.

- - - - - - - - - - - - - - - -
    Sukiyanen ♥️♥️
    Sessho
    Debiut

Liczba postów : 644
    Dołączył/a : 16/12/2009

Re: [musical] Sakamoto Masayuki w musicalu Zorro

Pisanie  Sessho on Sro Sie 11, 2010 12:01 am

Wszystko fajnie, ale punkt zwrotny w karierze? XD Lol, Liderze.~ (Sorry za rym, to było niechcący XD)

Zabawny nius, nie powiem~ Ale w sumie V6 znani są ze swoich akrobatycznych zdolności, a Sakamoto ma piękny głos, więc musical to forma akurat jak znalazł dla niego~
    Sessho
    Debiut

Liczba postów : 644
    Dołączył/a : 16/12/2009

Pisanie  Sessho on Sro Sie 11, 2010 2:17 pm

Sorki za post pod postem, ale pojawiły się dokładniejsze informacje (dodałam je do postu Otai~)

Jestem dumna z Lidera, że zasłużył na tę rolę swoim talentem <3 Tyle że latanie? Kto widział 10-tą rocznicę V6 w Gakkou e Ikkou, ten wie, do jakiego stanu doprowadza ta czynność Sakamoto. XD Toż on jest pod tym względem gorszy niż Sho! Mam nadzieję, że zdoła jakoś ukryć swój strach i że pod aspektem aktorskim stanie na wysokości zadania~

Sponsored content

Pisanie  Sponsored content

Obecny czas to Czw Lis 23, 2017 4:41 am