największe polskie forum poświęcone w całości agencji Johnny & Associates :)

[dyskusja] Ulubieni członkowie TOKIO~

Share
    Sessho
    Debiut

Liczba postów : 644
    Dołączył/a : 16/12/2009

[dyskusja] Ulubieni członkowie TOKIO~

Pisanie  Sessho on Sob Maj 22, 2010 5:48 pm

Pierwszym członkiem TOKIO jakiego poznałam był Taichi i z początku to on był moim ulubieńcem. (Tak jakby z założenia XD) Taichi jest dość zabawny, a jego kiepska pamięć i pewna olewniczość na swój sposób ujmujące. XD

Potem troszkę bardziej zainteresowałam się TOKIO, a raczej zainteresował mnie swoją osobą Nagase. blink (Najbardziej swoją niezwykle przyjemną dla oka prezencją XD) Ale w sumie wciąż nie odkryłam rzekomej genialności Tomoyi, co w sumie mnie trochę smuci. No ale może i na to kiedyś przyjdzie pora.

W każdym razie moim ulubieńcem jest Mabo. Kocham go za jego niezwykłą sympatyczność, za relacje z kouhajami, za kręcenie fajnych teledysków, miłość do fioletowego i narcyzm, którego nie tylko nie ukrywa, ale do którego chętnie się zawsze przyznaje. (To miłe dla odmiany blink)

Gussana też bardzo lubię, ale w sumie wciąż niewiele o nim wiem, więc nie mam jakiejś bardziej wyrobionej opinii. Podoba mi się jego głos, wygląda jak facet i jest sympatyczny~

Lider jest w moich oczach pocieszny i na pewien sposób uroczy. Generalnie, jego postać jest zabójcza. XD
    puciate
    Junior

Liczba postów : 434

Re: [dyskusja] Ulubieni członkowie TOKIO~

Pisanie  puciate on Sob Maj 22, 2010 6:12 pm

Dodałam metkę bo inaczej przyszłaby bardzo zła pani admin i wiadomo co... :P

Ten temat nie pojawił się tutaj z racji pewnej specyfiki w TOKIO a mianowicie, że w 99% numerem 1 będzie Nagase XD resztę ludzie albo mało kojarzą albo nie mają o nich jakiegoś specjalnego zdania.

U mnie to jest tak, że numer jeden to Nagase (oczywiście XD ma świetny głos, świetnie wygląda i ma niezły talent aktorski i takie tam XD)
    A pozostałą czwórkę uwielbiam tak samo...

- - - - - - - - - - - - - - - -

Jest Subaru jest Impreza! XD
    Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu... a net padł jak ćma w portfelu Arsenala XD
    Otai
    Admin

Liczba postów : 1965
    Dołączył/a : 07/12/2009

Pisanie  Otai on Sob Maj 22, 2010 6:24 pm

U mnie to w sumie jest dwóch faworytów a mianowicie Nagase, aczkolwiek dawno nie miałam z nim jakiegoś większego kontaktu niestety i Mabo, który najpierw zauroczył mnie w Yasuko to kenji, a potem już jakos poszło. Jesli chodzi o resztę, to jednak ciężko powiedzieć. Jak bede miała kiedyś natchinienie to napiszę więcej.

- - - - - - - - - - - - - - - -
    Sukiyanen ♥️♥️
    Sessho
    Debiut

Liczba postów : 644

Pisanie  Sessho on Sob Maj 22, 2010 6:45 pm

No a ja właśnie nie potrafię jakoś dostrzec, jaki to Nagase podobno jest super. Tzn. fajny jest, nieźle śpiewa (choć nie jestem jakąś olbrzymią fanką jego głosu), ale jakoś tak - nie widzę tego wszystkiego, za co ludzie go kochają. Może powinnam obejrzeć z nim jakąś dramę czy co.

Sponsored content

Pisanie  Sponsored content

Obecny czas to Czw Gru 14, 2017 3:59 pm